از نظر روحی روانی احتیاج دارم به صورت غیر منتظره یه وبلاگ قدیمی دهه ی هشتاد پیدا کنم و همه ی پستاش واسم جالب باشه و تا صبح مشغول خوندنش بشم.

از نظر روحی روانی احتیاج دارم چند تا آهنگ دیگه مثل souvenir سلینا گومز  پیدا کنم که به گروه خونیم بخوره و  تا آخر قرنطینه روشون قفلی بزنم، و بعدها بگم ایام قرنطینه اینا بودن که سرپا نگهم داشتن. 

از نظر روحی روانی احتیاج دارم شا یه آهنگ تو سبک رگاتون بخونه تو مایه های آهنگ la tortura، یا راک بخونه یا نمیدونم هر چی ولی مثل me gusta نباشه که بزنه تو ذوق! مثل chantaje یا hips don't lie باشه 3> موزیک ویدیو س*کسی پر از رقصم داشته باشه:* آلبوم بده که دیگه فبها ;)

از نظر روحی روانی احتیاج دارم آدمای آموزشگاه زبانم رو اینقدر محکم بغل کنم که حتی میتوکندری هاشون له شه!

از نظر روحی روانی احتیاج دارم زیر آفتاب دراز بکشم اونقدی که احساس کنم پوستم داره جزغاله میشه :))

از نظر روحی روانی احتیاج دارم زهرا (دختر عمو) رو ببینم.

از نظر روحی روانی احتیاج دارم با روانپزشکم یه جلسه ی فان مشاوره داشته باشم :)

از نظر روحی روانی احتیاج دارم هوای داغ تابستونی ذوبم کرده باشه بعد برگردم خونه هندونه ی خنک داشته باشیم و جلوی پنکه بشینم ناپدیدش کنم طوری که انگار از ازل نبوده :)

از نظر روحی روانی احتیاج دارم موهام خیلی سریع بلند شه.

از نظر روحی روانی احتیاج دارم رایتینگ تمرینی آیلتسی که الآن میخوام بنویسم خوب از آب در بیاد.

از نظر روحی روانی احتیاج دارم لاک بخرم.

از نظر روحی روانی احتیاج دارم به زبان اسپانیایی مسلط شم :))

از نظر روحی روانی احتیاج دارم دفعه ی بعد که میرم سونوگرافی از کیستم چیزی باقی نمونده باشه و دوباره بتونم ورزش کنم.

از نظر روحی روانی احتیاج به نفس کشیدن هوای خنک صبحگاهی دارم اونم بعد از یه خواب خیلی خوب و عمیق. 

از نظر روحی روانی احتیاج دارم بتونم مثل Teyana Taylor برقصم :)

از نظر روحی روانی احتیاج دارم بریتنی اسپیرز  یه آهنگ جدید بخونه که hit شه و منم دوسش داشته باشم :*

از نظر روحی روانی به یه فیلم کمدی هندی خوب احتیاج دارم مثل فیلم queen.

از نظر روحی روانی احتیاج دارم Shawn Mendes و Thomas Rhett رو ببوسم و بغل کنم و حرف بزنیم :*

از نظر روحی روانی احتیاج دارم یه سفر به شهر بارانکیا، کلمبیا داشته باشم.

از نظر روحی روانی به یه پیتزای خیلی بزرگ تند با نوشابه ی مشکی احتیاج دارم.

از نظر روحی روانی دلم برای لحظاتی که با نینا داشتم تنگ شده. 

و احتیاج دارم حال خوبی که الآن دارم تا همیشه موندگار باشه.

آرزوی قدیمی من، آرزو مونده.

الآن از نظر روحی به چی احتیاج دارم؟

,روحی ,احتیاج ,روانی ,کنم ,یه ,از نظر ,نظر روحی ,  از ,روحی روانی ,احتیاج دارم ,روحی روانی احتیاج

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون دخترانه تسنیم سوپر لوزِر موسسه حقوقی تهران وکیل - قبول انواع وکالت السلام علیک یا فاطمة الزهراء سلام الله علیها وبلاگ آژانس طراحی و تبلیغات وینت معرفی جت پرینتر و چاپگر صنعتی از هر دری یک سخن وبلاگ سایت یه جا دیگه سرامیک خودرو - تهران، امیر نیکبخت عکاس